Kur ieškoti NT ir kitų skelbimų Tenerifėje ir Ispanijoje

Neretam kyla klausimas kur ieškoti NT, darbo ar kitų skelbimų Tenerifėje, bei Ispanijoje. Taigi pateikiame nedidelį sąrašą Ispaniškų tinklalapių ir portalų. Neretam naujokui susidomėjusiam Tenerife, tai būna pirmieji klausimai.

  • http://www.fotocasa.es/ – Ispaniškas nekilnojamo turto portalas, daug parduodamo nekilnojamo turto Ispanijoje ir Tenerifėje, bei kitose Kanarų salose. Analogas lietuviškam Aruodas.lt portalui.
  • http://www.pisos.com/ -Ispaniškas nekilnojamo turto portalas, daug parduodamo nekilnojamo turto Ispanijoje ir Tenerifėje, bei kitose Kanarų salose. Analogas lietuviškam Aruodas.lt portalui.
  • https://www.idealista.com/ – Ispaniškas nekilnojamo turto portalas, daug parduodamo nekilnojamo turto Ispanijoje ir Tenerifėje, bei kitose Kanarų salose. Analogas lietuviškam Aruodas.lt portalui.
  • https://www.milanuncios.com/ -Ispaniškas skelbimų portalas, daug įvairių skelbimų Ispanijoje ir Tenerifėje, bei kitose Kanarų salose. Analogas lietuviškam Skelbiu.lt portalui.

Jei planuojate pasinaudoti lietuvių paslaugomis perkant NT Kanarų salose, tai siūlau pasižiūrėti šiuos lietuvių NT pasiūlymus ir jų tinklalapius.

  • http://www.kanarai.lt/ – nemažas nekilnojamo turto Kanarų salose sąrašas. Gan aiškiai ir detaliai aprašytas pirkimo procesas ir etapai. Jei nežinojote kaip vyksta NT pirkimas Ispanijoje, perskaitę tikrai gausite supratimą kas ir kaip.
  • https://realtytenerife.com/lt/  – Atlas Real Estate. Taip ir nesupratau ar tai lietuvių vadovaujama NT tarpininkavimo kompanija…
  • http://www.kanareles.com/ – dar vienas lietuvių NT tarpininkų tinklalapis. Jei domėjotės Tenerife ir matėte Emigrantų laidą per LRT apie ten gyvenančius Martyną ir Urtę, tai – taip čia jie…

Pradžiai tiek. Su laiku sąrašą pildysime ir toliau. Todėl jei pasigedote savęs ar kito gero tinklalapio šia tema. Parašykite mums į info (baronka) tenerife24.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *